Sme tu pre deti, pre mládež, pre Vás!
Občianske združenie Svetielko sa svojimi aktivitami snaží, aby deti mohli tráviť zmysluplne svoj voľný čas, aby mohli nájsť svoje vzory, aby spoznávali samé seba.

Ukončené aktivity

Od roku 1995 sa OZ Svetielko podieľalo na množstve aktivít.

2. ročník gitarových workshopov s Chrisom Woodsom Groove

Od 9.apríla do 14.apríla 2015 sa na Slovensku uskutočnia gitarové workshopy s Chrisom Woodsom Groove a Stanislavom Počajim na tému akustická perkusná gitara a základy improvizácie. Zúčastniť sa ich môže každý, kto má záujem dozvedieť sa čo najviac z moderných gitarových techník. Workshopy sú oficiálnou súčasťou európskeho turné Chrisa Woodsa Groove STORIES FOR SOLO GUITAR TOUR 2015..

Chris Woods Workshop - akustická perkusná gitara, 29.7.2014

Workshop pre gitaristov, ktorý povedie sólový gitarista CHRIS WOODS GROOVE z Anglicka, v rámci svojho európskeho turné nazvaného "Stories for solo Guitar". Chris je predstaviteľ moderného poňatia akustickej gitary a uznávaný sólista nielen v Európe, ale aj v USA.

Hudobný klub júl-december 2014

Príležitosť aj pre deti, ktoré z rôznych dôvodov nemajú možnosť navštevovať pravidelné hudobné kurzy.

Rekonštrukcia detského ihriska pri Základnej škole Miloslavov

V rámci grantového programu Centra pre filantropiu "Tu sa nám páči, tu chceme žiť", sme získali grantový príspevok na rekonštrukciu detského ihriska pri Základnej škole Miloslavov.

Detský klub Ferdo

Detský klub Ferdo fungoval v Podunajských Biskupiciach. Stretávali sa na ňom deti vo veku 9-14 rokov. Náplňou činnosti klubu boli spoločné rozhovory, hry, športy, výlety, tanec a hudba, všetko s dôrazom na zdravý rozvoj osobnosti detí v duchu kresťanských hodnôt.

Festival Haleluja

Organizovanie piatich ročníkov festivalu kresťanských hudobných skupín Haleluja'96, Haleluja'97 a Haleluja'98 v spolupráci s SD CULTUS Nivy v Bratislave a Festival kresťanského umenia Haleluja'99 a Haleluja 2000 v spolupráci s DK Ružinov.
Obdobie: 1996-2000

SK-music

Informačný systém (web stránka) o kresťanskej hudobnej scéne na Slovensku - www.sk-music.sk.
Obdobie: 1998-2006

Anglický denný tábor

Denný tábor pre deti základných škôl, s dôrazom na výuku angličtiny.
Obdobie: júl 2004

Podpora hudobnej skupiny Attack

Pop-funková hudobná skupina Attack vydala multimediálne CD Konečne, združenie SVETIELKO podporilo organizačne túto aktivitu.
Obdobie: 1998-2001

Ostatné / rôzne

Zabezpečenie výroby kostýmov pre mládežnícky spevokol BJB Bratislava.